Uygulama Alanları

GergiBank olarak,Gergi Tavan sektöründe kurumsal yada bireysel firmalar, işyerleri ve şirketlere özel tasarım çalışmalarımız bulunmaktadır.Müşterimizin isteği doğrultusunda Gergi tavan uygulanacak mekana modern ve yaratıcı bir tasarımlar sunarız. Montaj esnasında üst seviyede titizlik göstererek mekanı temiz bir şekilde bırakırız. Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyeti ve işçiliğimizin kalitesidir.Kalitemiz bizi bu günlere getiren en önemli faktördür.

Oteller İçin Gergi Tavan
Oteller İçin Gergi Tavan

Şehrin ve ülkelerin mimari yapısı hakkında , ziyaretçilerine fikir veren, şehrin dokusunu yansıtan otellerde yapılacak Gergibank Gergi Tavan uygulamaları ile otel misafirlerini kendilerini yeterince özel hissedecek

Bina Girişi Gergi Tavan
Bina Girişi Gergi Tavan

Binaların karşılama salonu sayılan girişlerinde farklılık ortaya koymak için ; en etkin , hesaplı , enerjik ve tüm bina sakinlerini ortak kararda buluşturan bir sistemdir.

Havuz için Gergi Tavan
Havuz için Gergi Tavan

Gergi Tavan ürünleri SPA,yüzme havuzu,hamam,banyo,sauna gibi yüksek nem ve ısı koşullarının bulunduğu ortamlarda güvenle kullanılabilir.Gergi Tavan malzemesi hiçbir koşulda çatlamaz,dökülmez ve deforme olmaz

Restaurant Gergi Tavan
Restaurant Gergi Tavan

Restaurantlarda yemek masalarının üzerinde bölgesel olarak , 3d baskılı , ahşap detaylı , bombeli , yaylı , modüler armatür vs. sayısız şekliyle uygulaması yapılabilecek olan Gergi Tavan ...

Düğün Salonu Gergi Bank Çözümleri
Düğün Salonu Gergi Bank Çözümleri

En özel günlerin yaşandığı düğün salonlarında , ortamın konsepti hem konuklar açısından , hem de özel günlerini yaşayan kişiler için önemlidir.

Alışveriş Merkezleri için Gergi Tavan
Alışveriş Merkezleri için Gergi Tavan

GergiBank Gergi Tavan sistemleri, Alışveriş merkezlerinin , hem karşılama alanlarında, hem de iç mağaza tasarımlarında kullanılmaktadır .

Modüler Gergi Tavan
Modüler Gergi Tavan

Kare,dikdörtgen,elips,üçgen ve dairesel formda mobilya havuzları belirtilen ölçülerde imal edilip montajı gerçekleştirilir.Bu aydınlatma ekipmanlarında tercihen Transparan ya da Dijital UV baskı yapılabilir.

Hastane Gergi Tavan
Hastane Gergi Tavan

Gergi Bank Gergi Tavan malzemesi yapısı itibari ile bu tip mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.En büyük özelliği olan homojen ışık kaynağını yüksek hijyen ve antibakteriyel yapısı sayesinde yoğun bakım üniteleri....

Mağazalar için Gergi Tavan
Mağazalar için Gergi Tavan

Gergibank Gergi Tavan ürünleri eşsiz bir görüntüye sahip olmasının yanında homojen bir ışık kaynağıdır.

Eğlence Mrk. Gergi tavan
Eğlence Mrk. Gergi tavan

insanların eğlenmek için seçtiği mekanları , mekan sahiplerinin müşteri memnuniyetini düşünerek tasarlaması ve göz dolduracak mimari dokunuşları sunması gerekir.

Evler için Gergi Tavan
Evler için Gergi Tavan

Yaşam alanlarını keyifle kullanmak , sıradanlıktan uzaklaştırmak , orjinal fikirlerinizi duvar ve tavanlarınıza yansıtmak GERGİ TAVAN ile mümkün

Ofis için Gergi Tavan
Ofis için Gergi Tavan

Kolay uygulanabilirliği sayesinde , ofis çalışma günlerini aksatmayacak, en az 8 saat ışık kaynağının kullanıldığı da göz önüne alınırsa , maliyetsiz bir aydınlatma çözümü olarak vazgeçilmez bir ürün olacaktır.

Fuar Standı Gergi Tavan
Fuar Standı Gergi Tavan

Gergibank Gergi Tavan artık fuar standlarınızı da yapıyor… Yapısı itibari ile kolay montaj ve demontaj olmasından dolayı fuar standlarınızı projelendirme kısmından itibaren yapıyoruz.

Ahşap-Gergi Tavan Çözümleri
Ahşap-Gergi Tavan Çözümleri

Gergibank Gergi Tavan ile tavanlarınızda ahşap sıcaklığını hissetmeniz artık çok daha kolay. Geniş ahşap atelyemizde dilediğiniz renk ve dokuda ahşap tavanlarınızı imal ediyoruz.

Dalgalı Gergi Tavan
Dalgalı Gergi Tavan

3D Gergi tavan sistemleri, gergi tavan malzemesinin istenilen forma girebilmesi ve esnek yapısı ile sağa-sola , yukarı-aşşağı şekillere girebilmesi ile elde edilmektedir.

Duvar Tavan Çözümleri
Duvar Tavan Çözümleri

Gergibank Gergi Tavan Membranı duvarlarınızda da rahatlıkla aydınlatma armatürü olarak kullanabilirsiniz. Tüm duvarlarda uygulanabilmektedir.

Dijital Baskili Duvar Kagidi
Dijital Baskili Duvar Kagidi

Görseller duvarınızın ölçülerine göre güncellenerek, I.sınıf yanmaz tekstil tabanlı duvar kağıdına, UV baskı yöntemi ile yüksek kalitede basılmaktadır

3D Zemin Epoksi
3D Zemin Epoksi

Üstün teknoloji ile geliştirilmiş olan 3d zemin kaplama, AVM, İş yeri, Otel, Ev, Hastane, Okul vb. gibi birçok kullanım alanlarına sıra dışı tasarımlar yapmak mümkün hale geliyor.

GergiBank 'a Hoşgeldiniz !

Uygulama Yaptırmak istediğiniz Gergi Tavan Resimleri için , Linkteki adresi ziyaret edip, istediğiniz kategoriden ,Telifsiz stok fotoğraflara, resimlere ve görsellere göz atarak ideal fotoğrafınızı bulun ! Tek yapmanız gereken Telifsiz stok fotoğraf kimliğini bize bildirmeniz.