Bina Girişi Gergi Tavan
Binaların karşılama salonu sayılan girişlerinde farklılık ortaya koymak için ; en etkin , hesaplı , enerjik ve tüm bina sakinlerini ortak kararda buluşturan bir sistemdir.

Hemen her alanda kullanıma uygun Gergibank GERGİ TAVAN MEMBRANI bina girişlerinde kullanılarak , öncelikle görsel anlamda göze hitap etmektedir , sensör kullanımına uygunluğu açısından , bina sakinleri tarafından tercih edilmektedir ve bu özelliği sayesinde enerji sarfiyatı sağlamaktadır. Sadece tavanda değil bina girişleri duvarlarında, asansör içlerinde kullanılarak, bina girişi sıkıcılığından mekanları kurtaran bir uygulamadır. Binaların karşılama salonu sayılan girişlerinde farklılık ortaya koymak için ; en etkin , hesaplı , enerjik ve tüm bina sakinlerini ortak kararda buluşturan bir sistemdir.

GergiBank 'a Hoşgeldiniz !

Uygulama Yaptırmak istediğiniz Gergi Tavan Resimleri için , Linkteki adresi ziyaret edip, istediğiniz kategoriden ,Telifsiz stok fotoğraflara, resimlere ve görsellere göz atarak ideal fotoğrafınızı bulun ! Tek yapmanız gereken Telifsiz stok fotoğraf kimliğini bize bildirmeniz.