Dalgalı Gergi Tavan
3D Gergi tavan sistemleri, gergi tavan malzemesinin istenilen forma girebilmesi ve esnek yapısı ile sağa-sola , yukarı-aşşağı şekillere girebilmesi ile elde edilmektedir.

3D Gergi tavan sistemleri, gergi tavan malzemesinin istenilen forma girebilmesi ve esnek yapısı ile sağa-sola , yukarı-aşşağı şekillere girebilmesi ile elde edilmektedir. İstediğiniz şekilde ve ebatta 3 boyutlu tasarladığınız tavanlarınıza giydirilebilmektedir. Bu sayede bu tür gergi tavan sistemlerine 3D Form gergi tavan adı verilmektedir. 3D form gergi tavan sistemi özellikle kubbe ve tonoz gibi dekoratif şekillerde uygulanmaktadır. Tüm gergi tavan kumaşları ile yapılabilir. Burada istediğiniz gergi tavan kumaşını kullanabilirsiniz. İster lake kumaş kullanın isterseniz ışıklı doku kumaş kullanın. Tüm kumaş çeşitlerimiz esnek yapısı itibariyle istediğiniz şekile sokabilirsiniz.

GergiBank 'a Hoşgeldiniz !

Uygulama Yaptırmak istediğiniz Gergi Tavan Resimleri için , Linkteki adresi ziyaret edip, istediğiniz kategoriden ,Telifsiz stok fotoğraflara, resimlere ve görsellere göz atarak ideal fotoğrafınızı bulun ! Tek yapmanız gereken Telifsiz stok fotoğraf kimliğini bize bildirmeniz.