Oteller İçin Gergi Tavan
Şehrin ve ülkelerin mimari yapısı hakkında , ziyaretçilerine fikir veren, şehrin dokusunu yansıtan otellerde yapılacak Gergibank Gergi Tavan uygulamaları ile otel misafirlerini kendilerini yeterince özel hissedecek

Şehrin ve ülkelerin mimari yapısı hakkında , ziyaretçilerine  fikir veren, şehrin dokusunu yansıtan otellerde yapılacak Gergibank Gergi Tavan uygulamaları ile otel misafirlerini kendilerini yeterince özel hissedecek , mucizevi bir kaç dokunuş ile bir mekanın atmosferinin nasıl değişebileceğini farkedeceklerdir. Duvarlarda kullanılacak doğa resimleri otel misafirlerini dinginleştirecek , şehre ait tarihi ve turistik mekanların otel duvarlarına gergi sistemi ile taşınması misafirlere şehir hakkında bilgi verecek , ya da tamamen konsept çalışması yapılarak , lobiden koridorlara , fuayeden  oda tavanlarına, suit odalarına , yemek alanına kadar  mimari bütünlüğüyle göz dolduracak yeni bir soluk katacaktır. Misafirlere sunulan estetik , zerafet ve özen , sektörel dinamizmin hız kazanmasını sağlayacak , otelin özgün kimliğinin ortaya konması açısından Gergibank Gergi Tavan Barisol ürünlerinin etkisi her karede hissedilecektir.

GergiBank 'a Hoşgeldiniz !

Uygulama Yaptırmak istediğiniz Gergi Tavan Resimleri için , Linkteki adresi ziyaret edip, istediğiniz kategoriden ,Telifsiz stok fotoğraflara, resimlere ve görsellere göz atarak ideal fotoğrafınızı bulun ! Tek yapmanız gereken Telifsiz stok fotoğraf kimliğini bize bildirmeniz.