Alışveriş Merkezleri için Gergi Tavan
GergiBank Gergi Tavan sistemleri, Alışveriş merkezlerinin , hem karşılama alanlarında, hem de iç mağaza tasarımlarında kullanılmaktadır .

GergiBank Gergi Tavan sistemleri, Alışveriş  merkezlerinin ,  hem karşılama alanlarında, hem de iç mağaza tasarımlarında kullanılmaktadır .  Mekan tasarımlarının gözde trendi gergi tavan uygulamaları, Avm tavanlarında göz doldurmaktadır. Alışveriş merkezlerinde tavan yüksekliğinin fazla olması ve alanın geniş olması , GergiBank GERGİ TAVAN uygulaması açısından zengin alternatifler sunar . Dijital baskılı uygulamalarda alanın geniş olması , görselin uygulanması açısından avantaj sağlar ve   daha gerçekçi bir sunum ile farklılığını ortaya koyar . Günümüzde büyükşehirlerde inşa edilen ve şehir insanının en fazla vakit geçirdiği bu mekanlar , insanların gözlerine hitap etmeli , aydınlık olmalı , aydınlatma sistemi rahatsız edici olmamalı , görsel içeriğiyle , insanlara hitap edebilmelidir. Ve tüm bu özellikler,  gergi tavan uygulamalarında  fazlasıyla mevcuttur ..

GergiBank 'a Hoşgeldiniz !

Uygulama Yaptırmak istediğiniz Gergi Tavan Resimleri için , Linkteki adresi ziyaret edip, istediğiniz kategoriden ,Telifsiz stok fotoğraflara, resimlere ve görsellere göz atarak ideal fotoğrafınızı bulun ! Tek yapmanız gereken Telifsiz stok fotoğraf kimliğini bize bildirmeniz.