Ofis için Gergi Tavan
Kolay uygulanabilirliği sayesinde , ofis çalışma günlerini aksatmayacak, en az 8 saat ışık kaynağının kullanıldığı da göz önüne alınırsa , maliyetsiz bir aydınlatma çözümü olarak vazgeçilmez bir ürün olacaktır.

Her gün 8 saatimizi geçirdiğimiz bir ortamdan bahsediyoruz; ofislerimiz. Mekanların  insanların  ruh hali, motivasyonu ve verimliliği üzerinde büyük etkisi var. Ofislerde ne kadar çok vakit geçirdiğimizi düşünecek olursak, bilinçli tasarlanmış, çalışanların rahatını düşünen bir dekorasyonun, verimliliği olumlu yönde etkileceğini tahmin etmek zor olmaz. Tabiki en önemli detaylardan birisi olan aydınlatma eğer mümkünse gün ışığından sağlanmalı , mümkün olmuyorsa gün ışığna en yakın , homojen ışık kaynakları tercih edilmelidir. Mekanın  indirekt ışıkla aydınlatılması tercih edilmeli , doğrudan çalışanların üzerine gelen ışık ofis çalışanlarını yoracağı için yanlış bir tercih olur .İndirekt ve homojen aydınlatma sağlayan Gergi Tavan ürünleri ofis kullanımları için son derece uygundur. Yapılan tüm çalışmaların insanı zorlayan değil , insanın işini kolaylaştıracak ve insan için olması gerekir . Farklı ürün uygulamalarıyla ofislere renk , ışık , canlılık ve enerji katacak tavan uygulamaları , ofis çalışanları için motivasyon kaynağı olacaktır.   Kolay uygulanabilirliği sayesinde , ofis çalışma günlerini aksatmayacak, en az 8 saat ışık kaynağının kullanıldığı da göz önüne alınırsa , maliyetsiz bir aydınlatma çözümü olarak vazgeçilmez bir ürün olacaktır.  

GergiBank 'a Hoşgeldiniz !

Uygulama Yaptırmak istediğiniz Gergi Tavan Resimleri için , Linkteki adresi ziyaret edip, istediğiniz kategoriden ,Telifsiz stok fotoğraflara, resimlere ve görsellere göz atarak ideal fotoğrafınızı bulun ! Tek yapmanız gereken Telifsiz stok fotoğraf kimliğini bize bildirmeniz.