Evler için Gergi Tavan
Yaşam alanlarını keyifle kullanmak , sıradanlıktan uzaklaştırmak , orjinal fikirlerinizi duvar ve tavanlarınıza yansıtmak GERGİ TAVAN ile mümkün

Gergi Tavan evimiz için en iyi dekor malzemelerinden biridir.Kişisel yaşam alanlarımız, günün sonunda sığındığımız limanlarımız için .. Kişisel yaşam alanlarımız için uygulayacağımız her türlü yapı elemanı için önceliğimiz , sağlıklı ürünler tercih etmektir. GALAKSİ GERGİ TAVAN ürünleri antibakteriyel ,toz tutmaz, yanmazlık , alev almazlık vs.. özelliklerinin yanısıra ISO 9001 :2000   -  ISO 14001 :2004   - C€ BELGESİ -  B1 SERTİFİKASI (ALEV ALMAZLIK SERTİFİKASI) -   GERİ DÖNÜŞÜME UYGUNLUK  sertifikalarına sahiptir. Temizlik gerektirmediği için ayrıca tercih edilebilir bir üründür. Yaşam alanlarını keyifle kullanmak , sıradanlıktan uzaklaştırmak ,  orjinal fikirlerinizi duvar ve tavanlarınıza yansıtmak GERGİ TAVAN  ile mümkün olup , zengin ürün yelpazesi ile hayal gücünüzün yanında size eşlik ederek , en orjinal çözümleri sunar. Mutfaklarda  keyifli görseller kullanılarak mekanın havasını değiştiren Galaksi Gergi Tavan ürünleri , çocuk odalarında çizgi film karakterleriyle hayat bulup , çocuklarınızın odalarını  keyifle vakit geçireceği mekanlara dönüştürmektedir. Salon, yatak odası , antre , banyo gibi alanlarda her tür Galaksi Gergi Tavan ürünü kullanılabilir ve yaşam alanlarınızı size özel bir mekan haline getirir. Zevkinizi evinizin duvar ve tavanlarına yansıtırken , profosyonel çözüm odakli sunumlarmızdan destek almanızı tavsiye ederiz.

GergiBank 'a Hoşgeldiniz !

Uygulama Yaptırmak istediğiniz Gergi Tavan Resimleri için , Linkteki adresi ziyaret edip, istediğiniz kategoriden ,Telifsiz stok fotoğraflara, resimlere ve görsellere göz atarak ideal fotoğrafınızı bulun ! Tek yapmanız gereken Telifsiz stok fotoğraf kimliğini bize bildirmeniz.