Düğün Salonu Gergi Bank Çözümleri
En özel günlerin yaşandığı düğün salonlarında , ortamın konsepti hem konuklar açısından , hem de özel günlerini yaşayan kişiler için önemlidir.

En özel günlerin yaşandığı düğün salonlarında , ortamın konsepti hem konuklar açısından , hem de özel günlerini yaşayan kişiler için önemlidir. İnsanlar en mutlu anlarını yaşayacağı , bir ömür albümünde fotoğrafını taşıyacağı güne ait mekanları seçerken , normalin üzerinde titizlik gösterirler ki , son derece doğru bir davranıştır. Düğün salonlarında uygulaması yapılacak gergi tavan ürünlerinin , mekanın konseptine göre seçilmesi gerekir. Dijital baskı ile ambiansa uygun görseller seçilerek sıcak bir düğün ortamı sağlanabileceği gibi  , lake/ spot uygulaması ile şık bir salon havası ortaya çıkartılabilir. Değişebilir ışık sistemleri ile düğün salonuna eğlence mekanı havası verilebilir. RGB renk değişim sistemi, mekanda 1200 farklı renk gösterebilir  ve ledlerin eş zamanlı çalışmasına imkan verir.

GergiBank 'a Hoşgeldiniz !

Uygulama Yaptırmak istediğiniz Gergi Tavan Resimleri için , Linkteki adresi ziyaret edip, istediğiniz kategoriden ,Telifsiz stok fotoğraflara, resimlere ve görsellere göz atarak ideal fotoğrafınızı bulun ! Tek yapmanız gereken Telifsiz stok fotoğraf kimliğini bize bildirmeniz.